[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ФОРУМ » АВТОТЮНИНГ, ЧИП-ТЮНИНГ, ДИАГНОСТИКА » Автотюнинг » Додаток до штатної сигналізації. (Робимо СМС попередження.)
Додаток до штатної сигналізації.
woodyДата: Пятница, 08.06.2012, 17:10 | Сообщение # 1
гуру CNC
Группа: Модераторы
Сообщений: 184
Репутация: 8 []
Статус: Offline
.: Дополнительные данные :.
Бог форума За хорошую посещаемость на форуме За супер посещаемость За Полковника
Отже маємо штатну сигналку. Радіус сповіщення для власника обмежений потужністю "орала" під капотом. В наш час вже ніхто не звертає уваги на те що кричить чиясь машина (вже нікому не цікаво), виникає думка чимось кинуть щоб заткнулась. Тож з'явилася ідея щоб авто попереджало лише мене. В мене ще присутній зворотний зв'язок на брилок але радіус не дуже великий. В той час як СМС працює повсюди, ну майже.

Вирішив приколхозити до рідної ще й оповіщення по GSM. Подана мною схема працює з всім підряд (телефони, модеми, модулі). Я обрав древній мобільний телефон Сіменс, ціна копіїчна їх на розвіс продають.

По схемі:

В схемі є можливість підключити два датчика. Я підключив один датчик руху який заховав в ноги водія (спрацьовує лише якщо хтось сяде за кермо, другий через реле приєднав до гучномовця. Налаштував наступним чином - при спрацюванні штатної сигналізації на удар або відкриття двері сигналка подає напругу на гучномовець і реле яке розмикає датчик GSM після чого приходе СМС з текстом "запрацювала зона 1". По цьому смс я знаю що або біля машини проїхала фура і спрацював датчик вібрації або з дерева впала абрикоса, або все ж хтось ломиться. А от якщо прийшла смс з "спрацювала зона 2" (спрацював датчик руху в ногах водія) значить потрібно бігти до авто.

В схемі передбачене одне реле, ним пожна роз'єднувати замок запалення. Ще один плюс схеми, активується (вкл\викл) лише ключами Ibuttom, є вибір - можна тільки штатну задіяти, а можна і обидві.

Ніби все написав. Якщо щось незрозуміло, пишіть - розповім детальніше.

Прикрепления: 5715711.jpg (56.8 Kb) · 4340527.jpg (24.5 Kb) · GSM.rar (166.1 Kb)


Для умных деньги это только средства, а для идиотов цель всей жызни!
Это не дым от канифоли, нет - это души умерших транзисторов.
Скупой платит дважды, тупой платит трижды, а лох платит постоянно!
ФОРУМ » АВТОТЮНИНГ, ЧИП-ТЮНИНГ, ДИАГНОСТИКА » Автотюнинг » Додаток до штатної сигналізації. (Робимо СМС попередження.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: